| allnamesweretaken a întrebat:

Cum fac si eu sa`mi creasca parul mai repede...adica in lungime...si nu vreau chestii gen ulei de ricin pentru ca uleiu de ricin il face mai des si parul meu este destul; de des...chatterbox... Ajutooooooor...; x

2 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Mda...big grin poti incerca pentru inceput sa ti tai putin din varfuri, apoi sa astepti.si sa astepti si daca mai descoperi u ceva sa mi zici si mie pentru ca astept de vreo 4 luni si nici un rezultatrolling on the floor

| madalykuka a răspuns:

laughing
cand afli imi spoi si mie te rog,,,:*
mersi mult :*