| bebitza_9933 a întrebat:

As vrea si eu sa imi bag pirce in limba! Ai mei sunt de acord dar imi e foarte de durere! Pentru cei care are. Doare sa iti faci pirce in limba? Am 13 ani si sunt din buzau. Stiti cumva un salon prin buzau unde se face?

Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

La varsta ta, daca erai copilul meu, sigur nu iti bagai tu sarme in tine. Ma rog, fiecare isi educa cum vrea copilul. Probabil si ai tai sunt adeptii piercing'urilor happy Era unu bun dar s-a desfintat, nu prea stiu asa saloane. Un prieten de'al meu si'a facut acolo happy

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

"pentru cei care are"?
Wow.

| xBlueEyes a răspuns:

Stii bulevardul Nicolae Balcescu? Este langa magazinul Galuzzi langa sc nr 1. eu ar trebui sa primesc funda!:p