| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Cum fac, unde trebuie sa dau ca sa votez pe cineva? Cele mai simple de-nteles raspunsuri funda si poate reusesc si cu votul.

Răspuns Câştigător
| AuDCul0ri a răspuns:

Cand o persoana raspunde, dedesubtul raspunsului apare folositor, nefolositor etc. Apesi pe votul care crezii ca se potriveste cu raspunsul, adica daca e inteliget, folositor...

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Dedesubtul fiecarui raspuns primit la intrebarea pusa de tine, se afla voturile: folositor, nefolositor, amuzant, inteligent si stupid. Cand doresti sa votezi un raspuns, dai click pe votul care-l doresti, apoi click pe semnul portocaliu (bifa) din dreapta voturilor. Si cu asta basta!

| blackrose269 a răspuns:

Adica sa votezi un raspuns? Pai la fiecare iti apare acolo: inteligent, stupid, folositor, etc. Selectezi unul din acestea si apoi dai bifatthinking

| Buffy08 a răspuns:

Pai atunci cand vezi raspunsurile postate de altii, imediat sub mesaj, apare:
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor
Nefolositor
Amuzant
Inteligent
Stupid
dar pe orizontal. tu alegi cum crezi ca este raspunsul si dupa dai click pe acel vazut si cam atat happy