| sissy a întrebat:

Cum faceti cand vedeti un baiat\o fata super dragut\a pe strada sau in oras?
Daca va palce foarte mult va abtineti sau faceti cumva sa intrati in vorba cu el\ea?:p
Eu de exemplu am vazut un baiat super frumos de vreo 3 ori prin oras dar nu era niciodata singur ci cu prietenii, asa ca nu am facut nimic.Trebuie sa precizez ca era cu vreo 4 ani mai marelaughing si nu cred ca s-ar uita la minehee hee.
Voi ce faceti de obicei in asemenea cazuri?happy(fara sa cunoasteti persoana respectiva)

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu vreau sa par diferita, sau nu stiu cum, dar eu nu fac nimic, nici macar nu ma uit prea insistent la el ptc cu siguranta se va uita el dupa mine...Imi stiu potentialul si prefer sa nu fiu eu cea care se baga in seamahee hee big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Daca nu il cunosc nu fac decat sa zambesc la elhee hee
Alceva nu prea as avea ce face.laughing

| Antrax a răspuns:

Ii scot limba

| JackieSue a răspuns:

Ii arunc un zambet larg din mers...nimic mai mult. Daca vrea mai mult sa ma caute el.laughing

| ViVi a răspuns:

laughing daca vad un baiat frumos ma uit la el laughing

| Ralux a răspuns:

Draga sissy,
depinde!
Vreau sa spun poti trece si tu pe langa el cu grupul tau de prietene vorbind despre un subiect ce le plac baietilor.Nu trebuie sa pareti timide ci dimpotriva. Poate el te va observa si va intra
in vorba cu tine, dar nu daca stai deoparte timida.
Sau incearca altceva: cheama-l putin sa te ajute cu ceva sau ce iti trece tie prin cap, sau prefa-te ca l-ai confundat si apoi zi oricum multumesc sau scuze(depinde ce inventezi), pari de treaba nu ai vrea sa ne cunoastem mai bine? Si faceti schimb de ID-uri la inceput sau poate chiar telefoane... dar totusi ar fi mai ok sa te uiti la baieti de varsta ta.
Oricum...

Succes!
XoXokiss

| cooola a răspuns:

Spun ceva de fotbalhee hee.si dupa se baga el in seamabig grin.Iti dau un exemplu.eram intr-o seara cu o prietena ne plimbam prin oras. .si pelanga noi trec 3 tipi de la schipa Steaua aia micalaughing)... aveau meci cu Rms, si erau imbracati in echipament. .si eusmug.huh si ca de obiceihee hee. ii zic... poff ce frumos esti pacat k tii cu steaua. .si am trecut mai departe... dupa care vine si ma intreaba cu ce echipa tin. .si ii arat telefonulhee hee. Dinamo. .si dupa am plecat k prosta. .si acum imi dau pumni in caphee hee)

| jo a răspuns:

Eu, cum vad un baiat sooooper, ma duc si invat sa scriu romaneste, ca altfel nu am nicio sansa in viata.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Identic "iDagger:hee hee

| lisa_5170 a răspuns:

Poti sa incerci sa te faci observata, sa ii zambesti si daca vezi ca se uita la tine si nu pare deloc interesat mai bine il lasi in pace; pentru ca daca te place si el si vede ca i'ai zambit si ca l'ai urmarit din priviri va veni sa vorbeasca cu tinewinking

| utilizatortpu a răspuns:

Două persoane de sex opus, mai ales dacă sunt tineri şi nu se cunosc, dar se simt din priviri atraşi unul de altul, indicat este ca cel puţin unul din ei să salute respectuos. Aşa este civilizat.Pentru că te vei întâlni iarăşi, iar vei saluta, şi la un moment dat aceste saluturi vor face ca persoana respectivă să nu ţi se mai pară străină şi veţi intra într-o discuţie.Mai departe vedeţi câte idei şi puncte comune aveţi. Poate ai trecut pe lângă iubirea vieţii tale şi din timiditate (de fapt e prostie crasă) ţi-ai văzut de drum. Făţi singur viaţa aşa cum doreşti, nu mai accepta reguli de comportament, pe care tu în forul tău interior, le consideri că nu te caracterizează sau nu te mulţumesc.Fiţi voi înşivă! Nu lăsaţi să treacă viaţa pe lângă voi. Dar fiţi civilizaţi şi umani în toate relaţiile voastre. Să fiţi iubiţi(iubite) şi fericiţi(fericite)!

| ioana_1851 a răspuns:

Imi indrept privirea spre el si zambesc finut..cred ca si'ar da el seama ca'l plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma duc si o iau de guler si inca o fac vinovata de ce s-a intimplat pentru simplu motiv ca n-a fost in stare sa ma descopere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum arata un baiat sooooooper? face soooopa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac chestii din astea, mai ales acum, cand ma vede barbatu' laughing

Eventual ma uit asa, pe furis, cu coada ochiului

Nici inainte nu am abordat pe nimeni, n-am curaju' asta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il las impace si daca ii este pofta de mine sa manance o lingura de miere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai odata cand l-as vedea da sa fie singur m-as duce pe langa el si mas impiedica sau chestii de genu asta ......nah u faci cum vrei pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa-ti dau un raspuns la adresa tzyku2007@yahoo.com. Astept sa vorbim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu privirile nu stiu cat este de adevarata! Eu m-am uitat d multe ori fix la o fata si ea la mine si cam atat...Iti trebuie si un gram de curaj ca sa duci "legatura" asta mai departe! Parerea unui baiatbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag in discutie anumite informatii despre mine.de ex am vazut acum 3 saptamani un baiat pe care nu am putea fi neremarcat:d si am inceput sa vb cu prietena mea despre nr meu de tel.ma rog, am avut noroc ca l am vaz de la dstanta si am facut cu pr mea un mik plan adica ea sa ma intrebe de nr meu de tel etc... oricum, el ma auzit si a zambit.am fost putin dezamagita ca nu ma remarccat ca sa zic asa mai mult doar ca prietenul lui da, care m-a sunat a doua zilaughing)

| raulinho0805 a răspuns:

Hey eu sunt din Lugoj dar nu te am vazut pe strada \prin oras ziceai undeva ca si u esti.Da mi idu lu u sa vb sa ne cunoastem mai bine.

| bettybetutza a răspuns:

Nik l-as lasa in pace.Sau as manca o linngura de miere cand mie pofta de el