| Lyndsey a întrebat:

Am observat ceva ciudat, foarte ciudat! laughing
Mi s-a intamplat de cateva ori.
De exemplu: Azi am iesit la o cofetarie si era si un baietel de vreo 5-6 ani care manca o prajiturica. Ma uitam la el pentru ca manca dragut. happy Dupa ceva timp m-a vazut si se uita la mine. Dar sa vedeti cum...hee hee Super ciudat! Ca un baiat din ala... Cum sa va zic.Care e indragostit si se uita pe furis. Sa fi vazut cum ma spiona! laughing A fost foarte tare!
Ceea ce vreau sa va intreb este daca copiii se pot indragosti la o varsta atat de frageda? Inteleg ca poate i-a atras ceva atentia. Nu vreau sa credeti ca sunt proasta! Doar ca mi s-a parut foarte ciudat. Stiam ca la varsta aceea e normal sa te uiti la jucarii. Ce parere aveti? Sunt foarte, foarte curioasa!

10 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Si eu eram indragostitacand eram micuta de un baiat mult mai mare decat mine.Dar poate ca i s-a parut ceva dragut la tine si din acest motiv se uita la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e tocmai dragoste dar e o simpatie excesiva pe care o pot manifesta copiii.
Imi aduc aminte ca si eu eram obsedat dupa prietena unchiului meu, cand veneau pe la mine nu statea langa el ca nu ii lasam eu, stateam cu ea si ma laudam la copii ca e iubita mea. Eh, minte de copil calcat de tren pe cap ca altfel nu stiu cum sa zic.

| punkbuster9988 a răspuns:

Copiii cand sunt mici pot vedea in special frumusetea sufleteasca pe langa cea fizica. Daca stii replica din Spider-Man 1: "Mommy! Is that an angel?"(cred ca la ceva de genul asta s a gandit baietelul).Sau...se poate sa i fi placut cum arati doar...nu sunt sigur.

| Lyndsey explică (pentru punkbuster9988):

Da! laughing Mai ales ca sunt blonda... Stii ca nu exista ingeri bruneti, nu? Haha!

| punkbuster9988 a răspuns (pentru Lyndsey):

Uau...da.

| sasha898 a răspuns:

A da eu la am 16 ani si acum iubesc o fata de care m-am indragostit cind am vazutot prima oara la gradinita am fost si colegi si nici in ziua de azi nu iubesc alta fata asa de tare cum pa ea!

| SweetAngel2013 a răspuns:

Se poate.Varsta nu conteaza. Unii copii sunt impreuna si la gradinita.