| TabooR a întrebat:

Cum folosesc Paypal vreau sa imi cumpar niste iteme la un joc si nu stiu cum se procedeaza

Răspuns Câştigător
| Izy a răspuns:

Ca sa poti sa-ti faci cont de paypal iti trebuie, cont si card la o banca din Romania, apoi sa ai bani in cont. Iti creezi cont de paypal dupa care iti trebuie o confirmare de la paypal un numar de 4 cifere care il gasesti in contul tau bancar. Dupa aceea confirmi contul de paypal si il poti folosi. Confirmarea dureaza intre 24 si 48 ore.