| wannabe a întrebat:

Cum ii considerati pe cei care nu sunt prea vorbareti, nu prea comunicativi, nu prea sociabili sau mai bine zis timizi?

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mda. Paul a zis bine. Emo (nu mă acuzaţi, pentru că şi eu sunt aşa)happy
P. S. Nu emo din acela care se taie...ci doar un om puţin mai tristhappy

| User a răspuns:

Emo.

| thegreenalien a răspuns:

Introvertiri : si nu e un lucru rau. Sunt persoane care ajung sa se cunoasca foarte bine, iar inteligenta emotionala este deasupra tuturor celorlalte. cred ca sunt persoane care trebuiesc respectete pentru modul demn in care s bucura de singuratate in ciuda faptului ca majoritatea se sperie de astfel de cuvinte dure.Bine acum urmeaza si categoria de oamnei timizi care nu cominica din cauza asta si despre acestia nu am o parere la fel de buna pentru ca nu exista lucru mai frumos decat sa cumonici, sa cunosti si sa-ti faci prieteni.Depinde la ce fel de persoane te referi

| teonamaria a răspuns:

Pentru inceput am impresia ca ascund ceva sau ca nu ma plac.eu sunt o vorbareata si imi trebuie mult timp ca sa ma acomodez cu o persoana" nu prea sociala" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu's emo Paul phbbbbt
Sunt persoane normalelaughing
Nici eu nu sunt cine stie ce vorbareata... dar asta nu inseamna ca's emo sau altceva.
Pur si simplu vor sa stea in banca lor.