| Robi673547 a întrebat:

Ce fel de baieti prefera fetele? Cei timizi la inceput dar care se acomodeaza pe parcurs(si devin cat de cat vorbareti) sau cei tupeisti?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Se spune ca cei tupeisti si golanasi, au micuta lor pe care o iubesc mult, si se folosesc de altele, insa eu urasc genul asta de baieti. Eu iubesc baietii timizi, ca si mine, care se acomodeaza pe parcursul relatiei si sunt capabili sa vorbeasca cu iubita orice prostioara, si care raman timizi si cand se intalnesc si cand se saruta. Acei baieti merita respectati si iubiti cel mai mult!

8 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Mai tupeistii. e mult mai bine daca e tupeist

| RAY a răspuns:

Cu banii, restul sunt detalii

| Jackul336 a răspuns (pentru RAY):

Cu banii in ziua de azi rezolvi cam totul! poti deveni si frumos si potent si aratos; chiar daca nu esti bataus poti angaja protectie ori sa te faci temut; insa cu banii nu le rezolvi pe toate : sa fii destept sa fii cu fler etc.

| RAY a răspuns (pentru Jackul336):

Nu banii aduc fericirea repet nu o aduc deloc,noi ne aducem singuri fericirea prin cea ce facem,cumnatul meu a avut o suta de mii de euro pe toti ea baut, ea cheltuit pe tigari,jocuri de noroc o suta de mii man,acuma trage o viata sa-i dea inapoi, fericirea o aducem noi in viata noastra,gandirea rationala,logica, ambitia, determinarea, vointa, inteligenta

| neutrino a răspuns:

Fetele prefera baietii frumosi, cu un anumit sarm, nu prosti, potenti (si) financiar.

| Danysan a răspuns:

Fetele difera si nu sunt toate la fel. Inainte de a incerca sa abordezi o fata vezi daca e genul tau si apoi intra in vb cu ea.

| ONE123456789 a răspuns:

Eu prefer cei tupeisti. Sa stie cum sa cucereasca o fata nu un bleg. Sa/mi vorbeasca, sa se arate gelos, sa fie mereu cu mine sa prin preajma mea sau sa fie mereu curios de ce fac...atunci imi place...nu cand el te place dar nu face nimic ca sa te cucereasca.

| BazikR1 a răspuns:

Acum depinde de fata insa iti recomand sa nu fi cu genul ala de fata pe care eu o numesc "sclave"(scuze de exprimare) adica 90 60 90 dar creier 0....in orice caz nu-ti doresc asa o persoana! bafta