| IceLemon a întrebat:

Cum il Cheama pe Picaso in realitate? am auzit la radio zu ca are un nume ciudat... dau funda :X

2 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picasso Lopez cam asta erolling on the floorrolling on the floor

| MasterGoldX a răspuns:

Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picasso Lopez [http://ro.wikipedia.org/wiki/Pablo_Picasso].