| lacrima15 a întrebat:

Cum il conving pe prietenul meu sa nu-mi mai cumpere cadouri? ca ma dispera

Răspuns Câştigător
| angel69lover a răspuns:

Eu cred ca asta il face fericit, sa iti faca tie cadouri, cadouri care cred ca te fac si pe tine sa zambesti big grin deci ii mai bine sa lasi lucrurile sa mearga de la sinewinking

7 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Comunicarea, e rezolvarea acestei probleme.

| andru10best a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca nu te face sa te simti bine cand iti cumpara atat de des cadouri si ca ce-i mai rarut este mai dragut.

Răspuns utilizator avertizat
| lacrima15 explică:

Pai isi strica banii cu mine mereu pana la ultimul leu chiar daca eu ii spun sa nu-i mai stricewinking Ieri mi-a oferit o rochita superba si m-a scos in oras si a cheltuit doar pe mine 500 lei! Nu vreau sa aiba impresia ca vreau banii lui!

| Angie95 a răspuns:

Mai exact ce nu iti place? e foarte dragut ca se gandeste la tine si iti cumpara. adica na. poate asa isi arata el afectiunea. happy

| MariiMelon a răspuns:

Spune-i ca tu nu ai nevoie de cadouri pentru a-ti da seama ca el te iubeste.

| IonutMihalache a răspuns:

Alte fete viseaza numai cadouri, si tu vrei sa il convingi ca nu iti mai ia!hee hee
ciudat...