| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati? cum sa imi conving prietenul sa cumpere prezervative? Inainte cumpara, dar acum nu pot sa il mai conving, spune ca ii este rusine. nu stiu ce sa mai fac, nu mai vreau sa fac neprotejatsad

Răspuns Câştigător
| ioana_6604 a răspuns:

Buna,
Eeee pai nu merge asa ori isi cumpara ori nu mai faceti nimic fi si tu putin mai autoritara, iar daca chiar ii este rusine si daca nu vrei sa iti mai faci rau cu mana ta mergeti impreuna si cumparati si poate o sa ii treaca rusine. Sper ca ti-am fost de ajutor!
pupic :*:*:*:*

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ii e rusine?
No condoms,no sex.
Fara prezervativ, nu faci sex, si fii mai mult decat ferma! Te joci cu linistea si siguranta ta.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa mearga undeva unde nu il cunoaste nimeni

| Brain_1291 a răspuns:

Jesus! pai tu de ce nu poti sa cumperi?

| LittleGirlMonster a răspuns:

Spune`i ca nu mai faci sex cu el daca nu cumpara. Spune`i ca nu`ti place etc...sau daca nu du-te si cumpara tu.Chiar azi am vazut-o tipa de 15-16 ani care o intrebat de durexlaughing Bafta:*