| 12789 a întrebat:

Cum il pot face pe mitocan [ prietenul ] sa ma sune din noi. ne-am certat din vina lui iar de ceva timp nu mai ma suna deloc. si nu stiu ce as putea face. ma poate ajuta cineva? multumesc

1 răspuns:
| Bris a răspuns:

In primul si in primul rand sa-l ierti si sa-ti laci curajul sa spui ca din vina ta (chiar daca nu este asa)si sa-ti ceri iertare, dar mai intai afla daca nu te insala, deoarece unii de la prima cearta si fasa respectiva persoana si o iau de la capat.