| angelwithgreeneyes a întrebat:

Cum imi baga mana in ghips?

ceva idei?

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa-ti rupi mana? Mana este foarte importanata in viata si nu inteleg de ce vrei sa ti-o rupi sa stii ca vei trai tare greu daca ti-o rupi pentru binele sanatatii tale si a vietii nu ti-o rupe asculta si sfatul meu acum chiar imi este tare frica si mila de tine fato asculta-ma nu-ti rupe mana pentru ca vei avea tare mult de suferit...dar daca nu vrei sa ma asculti uite propuneriile intrebarii tale: cand mergi cu rolele sa cazi pe mana, sa te arunci jos cu mana pe parchet sau ciment[nu pe ceva moale], cazi cu mana pe pietre[pe orice ce este tare si solid] cam astea imi vin in minte...si cum ti-am zis nu ti-o rupe pentru ca vei avea toata viata de suferit sper ca ti-am fost de ajutor si ca sfatul meu o sa te ajute sa-ti schimbi acesta parere!

| MicutzaaPooh a răspuns:

Arunca`te pe eawinking

| blueprimrose a răspuns:

happy daca incerci sa ti'o rupi poti sa ajungi la operatii:p deci te sfatuiesk' sa nu incercii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aruncate de la 4 nu numai mana ti-o rupi ci si alte oase ale corpului ca bonus :-))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut mana fracturata(exact la incheietura) acum vreo 3 ani jumate si de atunci am sensibilitate la ea, nu pot sa o fortez, nu pot sa ridic greutati mari cu ea, ma doare la un efort mai mare...crede-ma ca nu e deloc placut, asa ca mai bine stai cuminte in banca ta ca stai bine acolo