| Bella_1624 a întrebat:

Buna TPUkiss! Dupa cum v-am mai spus si in celelalte intrebari... eu si iubitul meu suntem certati si am mai vorbit in zilele astea iar duminika seara face catre mine "ce ti-as trage-o acum" si m-am enervat ca el nu vorbeste asa el zice "iubire facem love, sau vrei sa facem love?" si am zis ca "ce vorbeste asa cu mine ca nu is bataia lui de joc si ca sa nu ma mai ia asa, inteleg ca ne-am certat si ca am gresit si ca esti nervos, dar nu's o c***a sa-mi vorbesti asa" si el mi-a raspuns "scuze iubisad" el imi zicea asa cand nu eram certati. Apoi mi-a zis ca s-a gresit, eu cred ca s-a scapat. Zice ca nu ma mai iubeste si doar tine la mine dar eu cred ca asta zice doar la nervi. Deci voi ce credeti? Dar va rog nu-mi ziceti sa il las ca isi bate joc de mine ca stiu sigur ca ma iubeste dar vreau sa vad si parerea voastra, am trecut prin multe si vreau sa ne impacam!kiss

Răspuns Câştigător
| Musiclove18 a răspuns:

Buna:*Din moment ce si'a cerut scuze inseamna ca nu a vrut.Si da si eu cred ca si tine, spune la nerviwinking si ca sa te speriehee heeIncearca sa condimentezi putin lucrurile, in viata sexuala ma refer. Poate mergesmugLasa'l cu gura cascata, sa nu mai stie nici cum il cheamadevil Daca spui ca ati trecut prin multe si stii ca te iubestebig hug totul va fi bine scumpa mea:*>:dbig grin

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuia sa vorbeasca asa cu tine, dar nah...omul se mai scapa...
Mai, e ma bucur ca ai asa mare incredere in iubirea lui si ca nu isi bate joc de tine, dar totusi sa nu uiti ca de la iubire la ura e doar un pas...nu vreau sa te intristez, dar daca ai gresit e posibil sa fie foarte suparat pe tine, poate vrea sa iti spuna vorbe care sa te doara, din cauza greselii tale, asta daca ai gresit fata de el.
Daca vrei sa te impaci cu el, intalneste-te cu el si discutati, despre relatia voastra, despre ceea ce s-a intamplat intre voi si spune-i ce simti pentru. el si ca ai vrea sa va impacati. Daca te iubeste asa cum spui, se va impaca cu tine si nu va mai vorbi urat.Ca totusi, sa spui asa vorbe unei fete nu e frumos.
Lasa-l putin sa ii treaca nervii si supararea ca nu trebuie nici sa exagereze pentru. o greseala.
Ai grija si desi ai gresit nu esti bataia nimanui de joc, nu te umili, cere-i scuze pentru. ce s-a intamplat inainte, dar pastreaza-ti totusi onoarea.

| Nastia a răspuns:

Spune-i ca nu-ti place sa-ti vorbeasca atat de porcos si impaca-te cu el.la urma urmei a fost doar o vorba prost spusa. iubirea trebuie sa triumfe mereu

| bluepuff a răspuns:

Nu a fost cu intentie rea ce ti-a zis, uneori trebui sa mai lasi si de la tine si sa ierti daca il iubesti atat de mult. Chestia cum ca nu te iubeste doar tine la tine, nu e adevarata. O stiu din propia experienta, asa imi zicea si mie prietenul meu cand ne certam. Nu stiu ce crede ca reuseste daca spune asta, probabil vrea sa faca pe indiferentu sau sa te faca pe tine sa crezi altceva nedorindu-si sa mai stii ce simte cu adevarat, asa sunt baietiiwinking. Mai simplu ati putea vorbi, el iti poate raspunde cel mai bine la toate intrebarile si nu cred ca o sa se mai repete " scaparea lui ". Acum stie ca nu iti place, ca te supara cand face asa deci daca iti mai vorbeste cu asemenea cuvinte ia masuri. Eu zic sa te impaci cu el happy, nu ai nimic de pierdut, poate de castigat. Nu spune nimeni sa il lasi sa-si bata joc de tine, depinde daca il lasi tu! Nu ii mai perminte orice din prima, baietilor le plac fetele care se lasa rugate si apoi nu se merita sa ii faci toate jocurile si apoi el sa nu aprecieze deloc etc. Succes:X.

| Andrusk_3090 a răspuns:

Vorbeste deschis cu el. spune-i ce iti doresti tu de la relatia asta, ce nu iti convine la el.ar trebui sa inteleaga si sa schimbe ceva la el de dragul tau.succes

| Beibi a răspuns:

Daca nu vrei sa te desparti de el, poti incerca sa ii explici ca te deranjeaza lucrurile astea si ca tu ai fi dispusa sa faci multe lucruri ca sa salvati relatia. Daca vezi ca si el face sacrificii, inseamna ca merita. Daca nu, nu merita.
Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuenii ceea ce vrei tu de la aceasta relazie.
Doar asa vezi daca e dispus sa accepte si sa faca sacrificii pentru. a salvao. daca ii de accord meritha. deci inpacatziva. daca nu. nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stau sa iti raspund la toate chestiile dar stiu sigur ceva:
cand esti tanar atuncie atractia cea mai mare si rezisti cel mai putin fara sa o faci, dar el ti-a vorbit chiar urat!