| IuliaIulytza14 a întrebat:

Cum imi dau seama ca sunt indragostita?
Stiu ca e o intrebare prosteasca dar... am niste semne ca sa zic asa si vreau sa stiu daca sunt din cauza ca as fi indragostita.
Funda raspunsului care ma va ajuta cel mai mult

4 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Iti bate inima tare cand o vezii pe persoana de care simti ca esti indragostita in fata ochilor sau vorbesti cu ea prin mesaje[wattsapp, facebook, messenger sms-uri etc], ai fluturi in stomac, nu-ti mai vine sa mananci, te simti balonata, esti flusturatica, mai mereu esti cu gandu la aceea persoana, te cuprinde fiorii cand te gandesti la aceea persoana, esti schimbata, nu mai esti cum erai etc. Funda?

| galyperf89 a răspuns:

Pai spune mai intai semnele si dupa vedem.happy

| IuliaIulytza14 explică (pentru galyperf89):

Pai... cand il vad imi bate inima foarte tare, incep sa tremur, imi pierd curajul, incep sa zambesc, cand il vad sau cand vorbesc despre el imi stralucesc foarte tare ochii, ma gandesc in fiecare zi la el...

| IuliaIulytza14 explică (pentru galyperf89):

Pai... Cand il vad imi bate foarte tare inima, tremur, nu mai am asa de mult curaj, incep sa zambesc, ma uit la el, cand il vad sau cand vorbesc despre el imi stralucesc ochii, ma gandesc mereu la el...