| madalina_5722 a întrebat:

Cum imi dau seama cand un baiat ma place? In ultimul timp a iceput sa se poatre foarte frumos cu mine dar tot nu sunt sigura...winking

Răspuns Câştigător
| roland a răspuns:

Iti raspund din situatia baiatului.Eu cand plac o fata de obicei vorbesc ironic si nu arat nici 0, 1% faptul ca imi place de ea. Dar asta difera in functie de modul in care gandeste fiecare.

6 răspunsuri:
| f a răspuns:

Ei bine este foarte posibil sa te placa, dar nu este sigur sa vrea sa fie cu tine.adica pur si simplu vrea sa-i fii amica, stii? un fel de sorawinking
Dar poti sa vorbesti cu el si sa te lamuresti ce vrea de la tine; sunt sigura ca daca te place intr-adevar sau daca te considera o prietena adevarata iti va spune adevarulhappy

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Il intrebiwinking

| madalina_5722 explică:

Am fost o data cu el si unii zic ca inca ma mai place dar cu BFFa lui se poarta cam la fel cum se poarta cu mine.

| piroo a răspuns:

@ just dance, nu te poti duce la el sa il intrebi, e o idee prosteasca
petreci mai mult timp cu el, si iti vei da seama. o sa se comporte altfel cu tine decat cu alte fete
succes!

| QueeN ♥ a răspuns:

Depinde de el, si eu trec cam prin aceeasi situatie, insa am norocul ca avem prieteni comuni care imi mai dau cateva detalii.happy

| vyo a răspuns:

Raspunsul l-ai dat singura,'a inceput sa se poarte frumos cu mine'.