| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place sau nu?
Daca se uita la mine nu inseamna ca ma place, nu?

Răspuns Câştigător
| Allanel a răspuns:

Frate eu am o metoda care ma ajuta mereu, daca vezi ca se uita mereu la tine, casca odata cu pofta si neaparat o sa caste si ea, daca face asta du-te la ea si vorbeste, daca nu n-o baga in seama.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poti afla decat intr-un singur mod si anume intrand intr-o discutie directa cu ea. Simplul fapt ca se uita/priveste inspre tine sau doar asa pur si simplu in acea directie, poate sa nu reprezinte de fapt nimic, dar tot la fel de bine poate reprezenta si o "invitatie" de a-ti lua cum se spune "inima-n dinti" si sa o intrebi in mod direct ceea ce te intereseaza. Curaj, deoarece altfel ea nu are de unde sa deduca/ghiceasca sentimentele tale fata de ea. happy

| RainmakerX a răspuns:

Nu, nu inseamna ca te place.

Poate se uita la toata lumea asa...
Fii atent la modul in care se comporta si cu alti baieti. Daca se comporta altfel cu tine atunci sunt sanse sa te placa.

Nimic nu este 100% sigur dar da, sansele exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(allanel) mi-ai dat un sfat Foarte, foarte, foarte bun.
Iti multumesc!
Esti foarte destept, Omule!

O sa-ncerc!

| Allanel a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce, bafta cu ea! happywinking