| paula233 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama ca un baiat ma place? Mie imi place de un baiat de 1 an, el nu stie se uita foarte des la mine, imi ia si din lucruri la scoala si fuge cu ele dar nu stiu daca asta inseamna ca ma place...

Răspuns Câştigător
| Kiddy1998 a răspuns:

Te place crede-ma sunt baiat stiu ce zic happy Bafta :***

| paula233 explică (pentru Kiddy1998):

Mersi pentru raspuns happy

3 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Ce draguthappy pai cred ca te place ai putea sa faci tu primul pas in cazul asta, poate e mai timid si nu stie cum sa isi arate dragostea, asa ca incearca sa preiei cel putin pentru inceput initiativa se va simti mai bine si va prinde curaj.

| katherina123 a răspuns:

Eu zic ca te place