| YumeHime0 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? si cam ce as putea sa fac ca sa ma placa?

1 răspuns:
| Trolliţă a răspuns:

NU ai cum sa obligi pe cineva sa te placa.
Incearca sa vezi daca el te simpatizeaza. Daca te simpatizeaza, ajungeti sa fiti prieteni, apoi mai mult decat prieteni si si mai si mai. Vezi ce muz ii place, descarca pe telefon melodii de genul X de muzica si trimitele. Nu e mare chestie sa intri la inima unui baiat. Imbracate cochet, dar daca nu ai un corp lucrat la burta, sau la maini. mai bine eviti bluzele stramte. Si fii tu insati nu allt cineva. Si inca un sfat. Nu fii Pitipoanca. Baietii urasc cel mai tare acest tip de fete. Le folosesc doar ca pe niste "pausi de calatorie" de o noapte. Nu ajunge si tu asa. Si in caz de esti mai bine te schimbi.
Succes. si sper sa te placa. Daca nu da semne ca te-ar placea, las'o balta si cautati alt print. Lumea e plina de barbati si femei. ^^