| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Cum imi dau seama daca un coleg ma place? care sunt semnele? cel mai complet raspuns primeste funditttsssaa':X

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu tine decat vorbea de obicei,iti cere tema sau iti cere sa il ajuti la vreo materie,iti face complimente,iti face cu ochiu,sta mai mult in preajma ta,rade la glumele tale,pe mess te bag in seama,asta daca este un baiat curajos,daca este un baiat timid cam greu iti poti da seama ca te place,dar se poate inrosi la fata in prezenta ta,cand te uiti la el lasa capu in jos, vorbeste cu tine, se uita la tine dar are grija ca tu sa nu il observi.Cam astea ar fi semnele dupa care iti poti da seama big grin, baftakiss

3 răspunsuri:
| Dakota a răspuns:

Pai... te priveste. iti zambeste. te ajuta cu diferite chestii. iti spune adevarul.
sau cel mai bine ar fi sa l intrebi happy daca ii place intr-adevar se va rusina happy daca nu i place va spune sincer.
sau mai este o chestie la baieti. cand le place foarte mult o fata si le este teama sa recunoasca asta aplica ignorareahappy si asa nici o fata nu.si va da seama ca ii place de ea.happy incearca sa te uiti in ochii lui cand iti raspunde Succes :*

| AuDCul0ri a răspuns:

Felul in care te priveste, daca iti vorbeste frumos daca iti sare in ajutor, daca vorbeste cu tine pe mess(daca are id tau), dar cel mai bine este sa il intrebi in fata!

| dIzzEE a răspuns:

Pur si siimplu il itrebi parerea mea!

ps. de felul meu eu sunt mai direct