| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac scrisul pe messenger in mai multe culori? dar de la preferences. adica sa imi apar scrisul multicolor si cand dau mass... aveti idei?^^?

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Salut, intri la preferences-appearance-change fonts&colors-jos la font color acolo unde este o linie de culoare neagra-color efects-si iti alegi nuantele curcubeului si dai ok.winking

6 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Sau dai pe "T"-ul acela din fereastra de messenger, la paleta aia micuta, la Color Effects, iti alegi culorile si bifezi Always Use Color Effects.
Take carepeace sign

| Theya1703 a răspuns:

Buna. Deci dai la Messenger, Prefecence, dupa care dai la Appearence iar acolo dai Change Fonts&Colors...winkingIar acolo selectezi culoare si modul de a scrie(Arial, Black Arial etc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am ideehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa va *** in cur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu!