| Iatan_Alina_1977 a întrebat:

Cum fac sa schimb scrisul de la facebook messenger?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este varianta mobila( android) iti spun ca schimband fontul de afisare in meniu telefon tot asa apare si pe Facebook. In general oriunde umbli pe net...dar numai tu vezi asa scrisul.

| KamyHeey a răspuns:

Nu cred ca poti.

| Eyelevel a răspuns:

Poti, cu browserul TORCH! E ceva gen Google Chrome numai ca merge mult mai repede si are suport pentru boxe 5.1 happy. Si ai teme pentru facebook, dar poti schimba si doar scrisul.

| Felea_George_1975 a răspuns:

Doresc sa maresc scrisu la mesaje mai mare la messenger cand scriu mesaje