| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa fumez?happy. Avand in vedere, ca de multe orii am venit mirosind acasa a tigarii, si mama stie ca fumez, si ca nu ma pot lasa.Dar eu vreau si`n casa sa fumez de fata cu ea. Nu`mi spune`ti lucruri de gen Numai fuma, si numai stiu eu ce.
Va rog help me.

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu cred că ți-ai cam luat nasul la purtare.
Eu, în locul mamei tale ți-ași arăta obrazul.

| xd2403 a răspuns:

Sa fumezi de fata cu ea. nu stiu ce sa zic, e cam rusinos asa, adica mie una mi` rusine sa fumez cu parintii de fata. Cel mai bine ar fi sa te duci in gradina, in curte undeva unde nu prea se duce nimeni. acolo vei putea fuma linistit. sau seara dupa ce parintii tai se baga la somn, poti iesii afara sa fumezi...
Nuj ce sa zic. Dar sa fumezi de fata cu parintii e ceva rusinos
Parerea mea
Sper ca te-am ajutat
Pa`pa

| Liviu a răspuns (pentru xd2403):

Aveam vreo 17 ani cand fumam cot la cot cu ai mei laughing hehe, ce fata a facut unchiu cand m-a vazut cu tigarea'n bot prima data, dupa am inceput sa fumez de fata cu ai mei, inceputu e mai greu, bine..eu sunt si baiatbig grin
ca fata e cam urat...ce pot spune, baieti sunt mai zapaciti, in sensul ca. baieti sunt baieti, fetele sunt fete, nu poti compara un baiat cu o fatabig grin etc