| Biancutzika a întrebat:

Cum îmi pot face iubitul sa renunțe la ideea de a mi cumpăra cadouri?laughing)))) Știu ca e ciudat dar e foarte insistent și mă simt prost când cineva cheltuie bani pentru mine

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Asta inseamna ca esti o fata cu bun simt. Cel mai simplu mod e sa-i spui acest lucru ca nu te simti ok cand el iti cumpara cadouri. Ii place foarte mult de tine daca face acest lucru dar sa stii ca nu este anormal. In loc sa cheltuie pe alte tampenii el gandeste logic ceea ce trebuie sa faca.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el treaba asta

| 6Anonim9 a răspuns:

Nu vrei sa impartasesti calitatea asta si celorlalte fete?

| LumyBlumy a răspuns:

Mda...nu esti ca alte fete(nici mie nu imi place chestia asa cu cadourile) dar daca vrei sa renunte spune.i pur si simplu ca te deranjeaza chestia asta...iar daca nu merge ar trebui sa iti confectionezi un dulap pentru cadouri happy