| elenaQwerty a întrebat:

Cum imi pot face un blog si unde? Exista un site cu o comunitate de bloggeri sau ceva de genu? (dar care sa nu aiba legatura cu facebook-ul) FUNDA celui mai bun raspuns. big grin

6 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Intră pe wordpress. Eu acolo mi-am făcut blog și te poți descurca foarte bine cu el. Este foarte ușor. Uite și blogul meu:
succubus612.wordpress.com

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit insa iti ofera foarte multe posibilitati.
Un mare plus e ca au forum.ucoz.ro unde gasesti numeroase informatii utile pentru dezvoltarea blog-ului/site-ului tau

| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Exista diferite site-uri de facut blog-uri, trebuie sa cauti doar un moment pe google si gasesti de te saturi de ele.

| SoBerzerk a răspuns:

Bună!
Îţi recomand blogger.com E foarte bun, mai ales daca nu ai mai făcut asta până acum. Succes! happy

| AndrutzzaBucurr a răspuns:

Http://www.blogratuit.ro/ro/creeaza-ti-propriul-blog/

http://www.bloging.ro/signup.php

Oricum sunt mai multe-poti cauta pe Google-scrie "site-uri de facut bloguri" si gasesti gratis. Sper ca te-am ajutat! Funda? :D :D :D :*