| alabalaportocala_4988 a întrebat:

Cum imi pot face viata mai frumoasa? e o intrebare aiurea dar pur si simplu m am saturaat sa stau in casa si sa acumulez stres. daca as putea as sta toata ziua plecata dar nu stiu poate cineva a mai trecut prin asta. M am saturat sa aud certuri discutii reprosuri la adresa mea.etc sad

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Iesi si tu cu prietenii in oras.nu ai cum sa iti faci viata mai frumoasa peste noapte, si nici atunci cand vrei tu.asta se face cu timpul

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ia-ti mp3-ul sau mobilul cu castile si asculta muzica intr-un parc sau undeva departe de casa laughing si relaxeaza-te.sau ia-ti o carte si citeste. thinking

| catuztacaty a răspuns:

Si eu am aceiasi problema asa ca nu as sti ce sa-ti raspund, cel mai bine e sa iesicat mai mult din casa si sa faci tot timpul ceva