| AnonimaA72 a întrebat:

Cum imi pot mari sanii sau fundul in mod natural? Nu sunt multumita de cum arata corpul meu si sunt complexata vazand atatea fete care arata bine sau atatia baieti care vorbesc despre aceste fete. va rog, ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Mentalitate feminina ° baietii sunt niste porci, vorbesc mereu de fund si sani mari. Dar stai, ca si eu vreau asta. °

| pufulescu a răspuns:

In mod absolut natural, numai facand sex. Sexul stimuleaza cresterea.