| andreeutsa a întrebat:

Chiar asa de mult conteaza corpul unei fete pentru baieti? Si arata bine o fata putin cam scunda, dar cu trasaturi dragute si cu sanii desutul de mari?

Răspuns Câştigător
| 9 PM a răspuns:

Depinde de fiecare. De exemplu cei ca Wladutz nu cauta altceva decat distractie, insa de cele mai multe ori pentru un baiat cu capul pe umeri nu numai corpul conteaza, ci si caracterul si ce are fata respectiva la mansarda. Si sa stii ca sunt si multi din acestia care nu se uita doar dupa o pereche de sani si un fund bombat. Asa ca eu cel mai bine spun ca trebuie sa fii multumita de tine, indiferent daca ai ceva kg in plus sau in minus, sani mai mici sau mai mari etc, iar daca simti ca ai nevoie de o schimbare fa-o pentru tine, nu pentru un anumit baiat. Cine te place, te place asa cum esti. In fond, un suflet pereche are fiecare dintre noi, chiar daca il va gasi mai devreme sau mai tarziu.

1 răspuns:
| andreeaart a răspuns:

Hei, nu ti face complexe. De ce? Gandeste te ca mereu e loc de mai rau si cum, cu siguranta tie nu ti sta mintea numai la corpul unui baiat, nici unora dintre ei nu le sta gandul la corpul unei fete. Poti sa ai carisma si poti sa fii inteligenta si cu 70 kg, stai linistita si este mai simplu sa atragi asa chiar si fara sa vrei, decat sa fii supla si o proasta, la care oricum s ar uita nu baietii inteligenti, ca stiu ce i poate capul.happy Keep going!happy