| Lolly15 a întrebat:

Cum imi pot scrie numele pe facebook, ma cheama Alina. Dar sa nu fie nume de pitzy... fara caractere va rog frumos fiind ca nu se accepta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| euzictutaci a răspuns:

Buna! Parerea mea ar fi ca sa-ti pui numele de familie urmat de 'Alina' sau macar al doilea prenume in cazul in care ai happy Mi se pare mult mai frumos, decat alte diminutive sau mai stiu eu ce.
Dar fiindca ai cerut cateva sugestii, iata cateva kiss: Alinush Alina; Alina Baii; Alina Si Punct. Cam astea mi-au venit acum in cap thinkingbig grin pa pa kiss

2 răspunsuri:
| Aduutza1993 a răspuns:

Alinutza Bulinutaa big grin

Aliina si atat! tongue

| ExpertoTpu a răspuns:

Alina Bubulina
Alinutsa
Alinaaa; x
Numele familie+Alina

Bafta :*