| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi recuperez arhiva... daca nu am setat in yahoo sa fie recuperata...am nevoie urgent de eabig grin pls ajutati-ma...

3 răspunsuri:
| Ellena a răspuns:

Are dreptate @vladDuwinking...de acu` sa tii minte sa setezi pentru ca cine stie cand iti va fi de folos...

| VladDu a răspuns:

Nu mai poti sa o recuperezibig grin

| alexandru14 a răspuns:

Din pacate nu, nu se mai poate recuperasad. Si eu am patit la feeel, dar pentru data viitoare poti sa-ti memorezi arhiva intr-un folder, sau ma rog ceea ce te intereseaza mai mult din eawinking