| tilll a întrebat:

nu-mi gasesc arhiva care-mi trebuia.am intrat si la archive si la conversatii si nimic,,, cum o recuperez? urgent!

3 răspunsuri:
| monykootza a răspuns:

Descarca mess 11, iti arata toate conversatiile, indiferent daca ai bifat sau nu casuta sa iti salveze toate conversatiile. plus ca iti salveaza si conversatiile de pe alt pc, decat cel personalwinking este foarte bun, eu asa pot spune ca am descoperit o gramada de lucruri interesante, de care nu aveam habarhee heebig grin

| DdiiiAa a răspuns:

La ce? la messenger sau unde?laughing

| geoo_8076 a răspuns:

Pe mess? pai pe mess intri acolo sus unde scrie "Messenger" si te uiti pe toata lista si iti scrie "Preference" si acolo undeve iti va scrie "Archive" apesi acolo si o sa.ti dea mai multe.iar tu dai "View Archive" si cauti acolo pe cine trebuie sa gasestiwinking