| вєвєℓυѕнαα a întrebat:

Cum imi recuperez parola sparta? Mentionez ca mi-au fost schimbate intrebarile secrete! Funda:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parola ai avut?
Dacă ai avut-o 123456789 te cred şi eu că ţi-o pot afla toţi. Nu există programe de spart parole. Există keyloggere. Încearcă să reinstalezi wdindowsul pentru nu a mai avea keyloggere în calculator, şi nu lăsa bifate la messenger aceste opţiuni:

1.Sing me automatically.
2.Remember my ID and password.

Există o modalitate de recuperare a parolei.

Accesează siteul acesta oficial Yahoo!:

https://edit.yahoo.com/......_forgot_pw src=ym&partner=&. intl=ro&. lang=ro-RO

" după ce ne confirmaţi câteva date personale. Nu uitaţi să utilizaţi pentru autentificare ID-ul Yahoo! complet (de ex. free2rhyme@yahoo.com)."

Nu uita că trebuie să faci alt ID. Scrie o parolă grea, de exemplu: A23rf98K. Dacă nu o poţi reţine scrie-o pe o foaie.
Pentru nelămuriri trimite-mi un răspuns sau un mesaj. Dacă nu merge să aflii ID-ul, dă-mi prin mesaj privat ID-ul tău şi încerc să îi aful parola, după care îţi spun cum să o schimbi.
Mult noroc!

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Daca ti-au fost schimbate si intrebarile secrete nu o mai poti recupera