| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi recuperez parola de la id daca aceasta a fost sparta?

16 răspunsuri:
| tttitooorp a răspuns:

Cu datele personale ( cand ai facut id-ul te-a intrebat cand te-ai nascut, in ce oras locuiesti, ti-au pus o intrebare de securitate etc. ) Daca mai stii ce ai completat acolo, mai ai sanse ca sa-ti recuperezi id-ul!

| NimeniCuActe a răspuns:

Intr-adevar poti sa-ti recuperezi parola pe baza datelor personale si a intrebarii secrete si a raspunsului de asemenea secrethappy... folosite la creearea contului (id-ului)

| JustMeFlory a răspuns:

Poi nu mai poti.mai bine iti faci alt id si sa-ti pui o parola mai grea(de recomandat si cu litere si cu numere).

| Cryss a răspuns:

Nu mai ai cum, din pacatestraight face.

| andi a răspuns:

Tot ce e spart nu mai e ca inainte, nu se mai lipeste cu nimic...mai ales ca e vorba de o parola...sad

| guralivul a răspuns:

Pai daca ti-a fost schimbata nu mai ai cum.alta la rand.si imediat dupa aia anunta-ti prietenii. de asta e bine ca sa iti faci un copy la lista de contacte de pe mess.

| tukhey23 a răspuns:

E cam imposibil happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai ai adresa de mail pe care ai inregistrat ID-ul nu-i greu, confirmi datele personale si-ti da o noua parola, la mine a mers acum ceva saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da dar sa nu uiti datele ce la creerea id'ului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sami recuperez id si parola cum fac?nail biting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu mai ai cum sa iti recuperezi id si parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil doar ca trebuie sa ai experientza in hack sau cunosti hackari. eu unul nu cunosc si mi-a fost sparta idul. pe care aveam multe lucruri importante sigh as avea nevoie de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa imi recuperz id pentru ca mi-a fost sparta parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot recupera lista de prieteni daca a fost sparta parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prosti doamne prosti... o recuperezi daca iti sti datele personale...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti poti recupera lista cu archive decoder.iti apar toate id`urile la care ai trimis mass
am si eu nevoie de ajutor cum pot afla raspunsu la intrebarile de la id