| Arsenic a întrebat:

Cum imi schimb IP-ul calculatorului? Nu cel de internet.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Cum adica nu cel de internet?
IP exact de la asta vine, IP=internet protocol.
Daca vrei sa il schimbi, poti doar daca ai IP dinamic, printr-un simplu restart, daca ai IP stabil trebuie sa suni la firma furnizoare si te rezolva ei, doar ca dureaza cateva ore bune.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Cum adica nu cel de internet? IP exact de la asta vine, IP=internet protocol.
Daca vrei sa il schimbi, poti doar daca ai IP dinamic, printr-un simplu restart, daca ai IP stabil trebuie sa suni la firma furnizoare si te rezolva ei, doar ca dureaza cateva ore bune.

| Arsenic explică:

Ma rog cum schimb IPul de internet
?

| MnSSdT a răspuns:

Cum a spus si el n-ai cum al calculatorului poti cum a spus el
Dar si mais implu iti iei o unitate Noua :X