| Choco a întrebat:

Cum imi vand plantele la farmerama? daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| raresgicu a răspuns:

Te duci in oras si dai la piata si gasesri acolo optiuni unde iti apaere sa vin Fundita da-mi ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mergi la piata din oras, te uiti cam cat costa o anumita planta(daca sa zicem ca prima oferta grau costa 1, 11 tu sa dai cu 1, 10)dai la vinde un produs, alegi produsul, cantitatea(preferabil 10-20-30), iar plata pe bucata cat am am mentzionat mai sus(dar e doar un exemplu) mult noroc la joc happy

| federerdinamo a răspuns:

Atunci cand primesti anumite comenzi la vilisoara, dai livrare sau le mai poti vinde la cooperativa la sectiunea TARG AGRICOL sau acolo langa atelierul de scule la casa aceea din lemn:*

mult succesthumbs up