| vyydo a întrebat:

De ce imi e frica sa vorbesc cu o fata pe care o plac si ce sfaturi imi dati?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Deocamdata o placi, cand o sa si iubesti -dispare frica! Sa vezi ce curaj prinzi, nici tu nu te recunosti!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate ca esti putin timidbig grin... fa-ti curaj si spune-i ca o placi si vei vedea ca vor disparea emotiile. bafta!

| liz23 a răspuns:

Frica nu are de ce sa-ti fie, fi increzator in tine si incearca...pana la urma nu ai nimic de pierdut, poate o sa primesti si raspuns favorabil. Nu ai de unde sa stii pana nu iti iei inimain dinti.

| Kitty a răspuns:

Probabil iti e frica sa vb cu fata respectiva deoarece crezi ca nu spui ce trebuie, o faci sa inteleaga gresit anumite lucruri, ti-e teama de ce reactie va avea si nu vrei sa sa o pierzi. Ar trebui sa iti stapanesti emotiile si sa vb deschis cu ea, fara ocolisuri, sa te gandesti ca porti o discutie cu oricare fata. pana la urma nu poate fi asa de rau... :d sper sa te ajute ce am zisbig grin Succes!

| faranume a răspuns:

Pentru ca o placi de-aia ai emotii dar ai sa vezi ca dupa ce va veti imprieteni vor trece si emotiile... dar nu o poti cunoaste daca nu vorbesti cu aia...asa ca... du-te la ea spune-i ce simti
winking

| danyyyel a răspuns:

Andrei iti zic ce mi-au zis si mie inceaarca ca nu mori nai nimic de pierdut noroc ne vedem la antrenament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti timid. I-ati inima-n dinti si incearca. Nu te musca... sau asa credbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui din prima ca o placi. dar poti sa ii dai de inteles asta. cere-i id de mes. vb mai mult cu ea...fii dragut.atinge-i mana asa din intamplare.vezi cum reactioneaza...bafta.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru. ca crezi despre ea ca e cea mai frumoasa fata si nu vrei sa te simti indiferent...incerca sa cauti un bun subiect de fiecare data cand vb cu ea si ai sa vezi ca dupa vreo 2 sau 3 zile te vei simti egal cu ea...si va fi floare la ureche sa o cuceresti...