| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez Flash Player in Linux Ubuntu? Cine ma ajuta cel mai bine primeste funda.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Intră aici şi alege sistemul de operare şi versiunea acestuia (la primul ar trebui să fie linux şi la al doilea ubuntu) şi să dai "download". Ar trebui să meargă.
http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns:

Intrii in ubuntu software center(apesi la prima, stanga sus si gasesti acolo. Apoi ai acolo o fereastra de cautare. Dai search si instalezi si gata.

| Alecsandri a răspuns:

Am ultima versiune de Ubuntu, dar in Ubuntu sofware center am instalat programele partenerilor, e unul dintre alea, sau cum se numeste?

| Casleanu_Valeriu_1974 a răspuns:

Cum Sa Instalez Flas Pleyer Pe Ubutu Va Rog Frumos Sa Ma Ajutati Incepator;