| Adrian223 a întrebat:

Cum invit o fată la o plimbare...subtil sau ceva de genu ( sunt timid )

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Depinde daca vrei sa o inviti prin mesaje sau fata in fata. Fetelor le place cand un baiat e direct si ii spune din start ce vrea, nu cred ca e vreuna careia sa ii placa sa se intrebe "Oare ma place sau vrea sa fim prieteni si eu nu imi dau seama?"
Asa ca fii direct. Poti sa ii spui ca esti prin zona si prietenul tau nu mai poate sa iese, asa ca daca nu are treaba ti-ar placea sa te acompanieze sau ceva de genul, gasesti tu ceva

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Vorbind cu ea, altfel nu ai putea.

| GabitzaNescafe a răspuns:

Salut.
Nu exista subtilitate in asta, pentru ca nimeni nu doreste ghicitori. Inteleg ca daca doresti sa inviti pe cineva undeva, ai cam vrea sa scapi de timiditate.
Indicat este sa vorbesti cu ea si sa o faci sa se simta comod atunci cand interactionati. Astfel sunt sanse mari sa accepte invitatia.
Accepta refuzurile si invata din greseli!