| SecretLover10 a întrebat:

sunt indragostit de o fata de la mine din cls(a V-a)si as vrea sa o invit la un suc sau la o plimbare dar mi-e frica; e genu care se enerveaza repede si ma tem ca se va supara si ca va refuza sa iesim si iar apoi nu va mai vb cu mine, cum sa o invit mai usor? OFFERR FUNDITA!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, ii poti spune ca esti singur si ca te-ai gandit sa iesi afara cu ea si vezi daca accepta propunerea ta atunci o inviti la un suc sau la ce doresti tu si asa incepi sa vorbesti chestii pana cand ajungi la acel punct culminant si ii zici ca o placi.

| zelda a răspuns:

Ar fi chiar culmea sa se supere din astalaughing. Si spun asta pentru ca si eu sunt o fire mai suparacioasa, ma enervez foarte repede dar nu ma enervez cand un baiat ma invita la un suc. Incearca sa-i spui ca ai vrea sa iesi cu ea la un suc sa mai vorbiti...chestii de genul asta.si ea nu o sa se supere iti spun sigurhappy

| play4girls a răspuns:

''as vrea sa o invit la un suc sau la o plimbare dar mi-e frica'',dar ce **** poate sa-ti faca? trebuie doar sa-i spui direct,si ea o sa aprecieze sinceritatea(crede-ma) si daca te refuza sa nu crezi ca nu vrea,asa sunt fetele, vor sa fie importante(chiar daca nu-s'laughing ). spuneam daca te refuza, pleci(nu spui nimic), si mai incerci peste 5 min(ca si cum nu s-a intamplat nimic)big grinsi asa o faci sa radawinking(e a ta)...trebuie sa mergi pe principiul ''incercarea moarte 'n-are ''! bafta! play4girls

| TheThingThatShouldNotBe a răspuns:

Iti iei inima in dinti si o chemi pur si simplu:d o intrebi de exemplu daca are ceva program si daca nu are ii propui sa mergeti undevalaughing
si nu te gandi ca o sa se supere...gandeste pozitiv, oricum nu prea ai ce pierde. daca chiar o iubesti lasa-ti frica deopartesmug