| Ofatacuvise a întrebat:

Cum isi doreste orice baiat sa fie fata ideala? Ce calitati sa aiba?

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti un raspuns serios pe aici. Cred ca fiecare barbat are un anumit tip de femeie pe care il prefera: uneii prefera femeile independente, altii cele supuse, pentru ca cea independneta e prea mult pentru ei, In general, sa aiba un aspect fizic placut. Insa si aici partea e subiectiva: nu toti barbatii vor femei inalte si slabe, unii prefera femeile cu forme,, altii negresele si exemplele pot continua. EU cred ca principala calitate a unei femei este inteligenta si puterea sa de seductiei( care deriva tot din inteligenta, hehe) restul, este foarte subiectiv.

4 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Ăăm,forme,sa fie isteata, sa aiba ochii albastrii, parul bolnd-in general-, sa nu fie curva, dar nici fitoasa.
Aiureli happy

| Ofatacuvise explică (pentru Felissa13Eden):

Prea multe vrei amu

| Marin_Adelin_1981 a răspuns:

Sincer,pentru mine fata ideală ar fi cam asa:
-Inteligenta
-Frumoasa
-Nebuna
Si excepție... Dacă ii place si fotbalul e cea mai cea

| 1234Test a răspuns:

- Sa fie fata.
- Sa nu fie baiat.
- Sa nu fie nici intre.
- Mai frumoasa decat urata dar mai urata decat frumoasa.
- Sa stie sa scrie si pentru mine
- Sa nu detina doli
Restul depinde de cat platesti.