| TraficantDeVise10 a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa te lase sa te transferi la alt liceu? big grin

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Gasesti motive, dovezi, zici ca colegii sunt nu stiu cum, zici motivele care te-au facut sa vrei sa te transferi.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Le spui pur si simplu ca e spre binele tau si ca acolo iti e mai bine!

| awkward a răspuns:

Filmezi profu/profa, cand da intr-un coleg de al tau, s-au il jigneste si va vedea ca oamenii de acolo sunt niste animale happy.

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Mai mai, tie nu ti-e a face carte... pune mana si invata ca tarnacopul te cheama, trebuiesc ingropate atatea fire pe sub pamant in curand. vrei sa sapi toata viata? sau vrei sa fii sofer? treaba ta...fii cu capul pe uneri

| DenissaDeny a răspuns:

Vorbeste cu ei si spune-le ca nu te intelegi cu colegii, nu intelegi nimic la ore, nu-ti place liceul si vrei sa te transferiwinking.