| Abbey a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place?batting eyelashes... ce comportament are in special cu acea fata?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

De obicei un baiat care te place iti acorda un pic mai multa atentie decat e cazul. Te provoaca la discutii, vrea sa afle mai multe despre tine, iti cauta compania mereu.

5 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Pai depinde de varsta de obicei cei cu varste intre 12-14 ani o tachineaza, o enerveaza, iar cei mai mari. de pe la 15 ani in sus se comporta frumos cu ea...

| AdY a răspuns:

Baiatul se da mare si tare pe linga fata anumita...incearca sai atraga atentia cit de mult poate el.

| amOre) a răspuns:

Uite aici inca kiteva raspunsuri:

http://www.tpu.ro/......ata-funda/

http://www.tpu.ro/......undeti-mi/ - acesta numai ca inverseaza la intrebarea ta

| Tina_6733 a răspuns:

Aici mult nu trebuie sa-ti dai seama.acest lucru se simtewinking

| qwertyui5 a răspuns:

Pooi la scl se loveste de tine mereu, te provoaca la discutii, ati da atentie, se imprieteneste cu prietenii tai pentru a afla mai multe despre tine