| jupiter530 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? adica dupa ce criterii dupa ce comportament?

Răspuns Câştigător
| AnDutZzA020 a răspuns:

Ca sa intrebi o fata daca vrea sa fie cu tine trebuie sa ai putin curaj...du-te si intreab-o pur si simplu daca te place...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Atechan a răspuns:

Mie mi se pare dragut sa o intrebi(si eu sunt fata, deci cred ca stiu).nu pre poti sa iti dai seama din gesturi de obicei. sper ca te am ajutat. du-te la eea! ai curaj! fi stapan pe tine! astea sunt regulile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sta mai frate sa iti dai seama, mergi la ea si intreaba

| jupiter530 explică:

Nu pot...

| Adelina_Dulce_1990 a răspuns:

Paie eu sunt fata si. imi place de un tip. reactiile mele sunt vizibile dar. nu pentru oricine. stau mai mult cu el. il tratez altfel fata de alti baieti. etc.ti-ai dat tu seama