| Ionutalsescea a întrebat:

Cum iti dai seama cand o fata te place? Tinand cont si de rețelele de socializare

Răspuns Câştigător
| Beyou799 a răspuns:

O fata te place in momentul in care iti acorda mai mult timp tie decat celorlalti. Cand face o gluma, se uita la tine prima data sa vada daca ai ras, cand iti raspunde repede la mesaj si mentine o conversatie lunga cu tine, inseamna ca te place. Daca intrebi asta, inseamna ca si tu o placi si o poti invita la o intalnire. Nu uita ca un baiat care face primul pas va fi apreciat de o fata toata viata si peste ani isi va aminti de tine si va regreta daca v-ai despartit sau daca te-a refuzat!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se uita mult la el si rade

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca tie iti place de ea ii spui si gata. Pana o sa iti dai tu seama daca te place din limbajul trupului si alte din astea o sa ti-o ia altul inainte.

| Adrian5575 a răspuns:

Sunt foarte multe metode de a afla: limbajul trupului, intrebi o prietena de a ei, etc. Cea mai eficienta metoda este sa o intrebi direct sau sa ii dai tu semne ca iti place de ea.

| EmanuelT a răspuns:

O întrebirolling on the floor)
Vorbește cu ea... trebuie să ghicești în stele?