| Jvufivkfid a întrebat:

Îmi place foarte mult de in băiat, doar ca nu stiu cum sa ma bag in seama cu el. (Pe rețelele de socializare). Are și mulți urmaritori și șansa e foarte slabă. Vreau un sfat...

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Răspunde-i ceva relevant la vreun story de pe care să fii în stare să dezvolți un subiect

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti un baiat, care este mai putin fitos si daca se poate chiar necunoscut pe retelele de socializare. Succes!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca pe retelele de socializare e plin de atentie din partea altora, e mai bine sa il abordezi in realitate.
Dar sa stii ca in general, baietii nu au multe abordari, si se uita la orice mesaj. Poti incerca sa intri in vorba cu el, dar in caz ca nu stiai, cam orice baiat, cand e cautat de o fata considera ca e sansa de sex.

| SLS92 a răspuns:

Deci ati inteles băieți, urmăritori puțini la profilurile de Facebook sau insta poola fete

| Pantagruel a răspuns:

Asa ai decis tu ca sunt sanse slabe? Are multi urmaritori?

Ne ducem pe p...la ca specie.

| AmeliaD a răspuns:

Dă i mesaj cu "bună" poate răspunde

| Nyergesmarai a răspuns:

Dacă nu i-ai scris pana acum fa-o