| girls24 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place? Funda la cel mai concret raspuns

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Hai sa lamurim ceva.

Daca e timid va face tot posibilul sa nege o posibila atractice in acelasi timp lasand usa deschisa sa faci primul pas.

Daca ete mai sociabil, nu o sa trebuiasca niciodata sa te intrebi daca te place. Un tip care te vrea o sa faca in asa fel incat sa fie cu tine.

^_^ si pana la urma daca nu are curajul sa iti spuna ca te place, chiar merita sa te obosesti?

Have fun,
PT

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca sta in preajma ta mai mult decat e cazul si zambeste intruna, e un semn ca te place.

| AyliN98 a răspuns:

Hey! Sunt multe moduri prin care iti poti da seama daca un baiat te place sau nu.
In primul rand, comportamentului lui il poate da de gol. Daca se comporta altfel cu tine fata de alte persoane sau daca te priveste intr-un mod mai special inseamna ca simte ceva pentru tine. Felul lui de a vorbi cu tine este foarte important.Pentru iti da seama daca te place sau nu trebuie sa fi atenta la micile gesturi pe care le face in prezenta.
Sper ca te-am ajutat!

| neverlikeme a răspuns:

Doar sa nu faci o marre greseala! nu pune un prieten sa se intereseze pentru tine! daca te place este simplu de observat! daca atunci cand vorbeste cu tine iti zambeste, daca se comporta mai afectos si diferit cu tine fata de alte persoane. uneori are tendinta sa fie gelos daca petreci timpul cu alt baiat sau sa te ia sub protectia sa. dar depinde de fiecare baiat

| IonutMihalache a răspuns:

E si greu sa iti dai seama...hee hee

| AlexxMari23 a răspuns:

Daca te place iti va arata asta prin mici gesturi, dar nu grabi lucrurile lasa totul sa vina de la sine, sper ca te-am ajutat.

| Axys a răspuns (pentru AlexxMari23):

Coresc acei chestie as fi ziso si eu happy