| Ciocolataa20 a întrebat:

Cum imi dau seama ca imi place de un baiat? Consider mai multi baieti draguti dar cum imi dau seama pe ce baiat il plac?
Va rog fara jigniri! DORESC un raspuns clar si concret!
DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| DIANAIOANADIANAEUIOANA a răspuns:

Uite,iarna asta am trecut prin aceeasi situatie.E posibil sa fi confuza si sa.l placi doar pe unul cu adevarat, trebuie sa te gandesti foarte bine la asta poate baiatul pe care il placi cel mai mult dintre acestia s.ar putea sa te placa si el, iar daca tu il alegi pe altul mai nepotrivit s.ar putea sfarsi prost.Mult succes. :*

1 răspuns:
| Memecy a răspuns:

Nu-ți dai seama până nu te confrunți cu situația în sine.Sau poate îți dai seama... et caetera et alii,
Bun, perfect dacă nu îți dai seama pe care îl placi - e simplu - nu placi pe niciunu.E logic? happy