| maddutsu17 a întrebat:

Cum iti poti da seama ca un baiat te place? Cum ii pot da de inteles ca`l plac? Priviri.zambete. suntem amici de 8 ani. imi zambeste se uita la mine. ma invita la dans. la fiecare petrecere. ma ia in brate. spune ca sunt o fata de nota 10.totusi.de ce nu incearca nimic? Dc nu imi spune. ce vrea de la mine?

Răspuns Câştigător
| ionutzel04 a răspuns:

Salut

daca baiatul asta face toate astea cu tine si nu zice nimica inseamna ca e ca si mine... tine la tine dar nu incearca sa mearga mai departe sa nu crezi ca e vreunul din ala smecher care se cree cel mai tarehappyasteapta sa faci si tu cate ceva, de exemplu cand va plimbati i-al de mana (asta ii plac oricarui baiat care este "cuminte" desi suntem cam rari tu ai dat peste unul) sau dai un pupic pe obraz cand te desparti de el...gesturi din astea simple si care poate vor da rezultate big grin

bafta (sper sa dau si eu peste o fata ca si tinetongue)

1 răspuns:
| maddutsu17 explică:

Ms mult pentru ajutor :*
Dar mai e o problema acum am prieten si el are prietena cat timp am fost singura ar fi putut sa incerce ceva, nici el nu avea prietena.Ma gandesc ca e timid si nu e un baiat atat de cuminte ca sa zic asa. Ii cunoaste si pe ai mei, parintii lui sunt buni prieteni cu ai mei, avem un cerc mare de prieteni in care sunt persoane de toate varstele.Acum cand are prietena tot dupa mine se uita. Poate nu vrea sa ma raneasca?