| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti face prieteni/iubita avand in vedere ca esti un "Lup singuratic"

Răspuns Câştigător
| awarepresent a răspuns:

Pe "Lupul Singuratic" de obicei il deranjeaza ceea ce cred altii despre el.
Ca "Lupul Singuratic" sa aiba succes trebuie sa se tranforme intr-un "Cameleon Singuratic".
Daca sta putin in spate, are mai mult timp sa analizeze persoanele/situatiile.
Lupul Singuratic trebuie sa aiba ceva mai multa incredere in el si sa constientizeze faptul ca parerea altora nu conteaza neaparat iar el nu trebuie cu tot dinadinsul sa caute sa-si creeze o "imagine de sine".

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca iti place viata de lup singuratic, atunci inseamna ca iti asumi consecintele si renunti la prieteni/iubite. Nu se poate sa fii si singur, dar si in grup, in acelasi timp.

| LoveSleep a răspuns:

Devii un urs petrecăreț.

| Sociopat a răspuns:

Renunti sa te consideri asa si te bagi in seama cu lumea. Daca ai ceva special te baga ei singuri in seama dar daca esti un tip oarecare te clasifica drept ratat care face pe interesantul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat ca un lup isi îndreptă colţii scăpărători spre adevăratul scop happy
Multumesc pentru raspunsuri.