| Vampire_9682 a întrebat:

Ce ai face daca te-ai indragosti de cel mai bun prieten care are iubita, avand in vedere ca si tu ai iubit si il iubesti enorm, dar totusi esti atrasa de amicul tau? x_X

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

As sa cuminte in banca mea.Decat sa sufere 4 persoane, mai bine una singura.eu. Daca esti atrasa de alta persoana, inseamna ca nu esti sigura pe sentimente.

| Castiel a răspuns:

Miroase a curva

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cand "iubesti enorm" nu ai cum sa te gandesti la altul,pentru ca ai mintea si sufletul ocupate! Mai intai ai spus ca te-ai indragostit de altul,apoi ca esti atrasa, sunt doua lucruri diferite! Oricum ar fi, nu iubesti pe niciunul!

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@Bonedripper O fata nu e curva doar pentru ca este atrasa de doi baieti in acelasi timp. Asa ca shhhh.

| DeeaDeeutza a răspuns:

Pai ce sa fac. eu i-as zice ca o iubesc si pe ea dar dragostea nu ma poate opri sa o iubesc pe perechea mea. asa ca incearca sa fii cu persoana iubita dar intr-un mod in care prietenul tau sa nu te urasca pentru ca asta este rau uh ai iubita deci nu trebui sa scapi de ea ea este ingerul tau si merita iubit kk? funda:*

| mmm_1151 a răspuns:

E okei se mai intampla laughing